Péče o tělo

Depilace cukrovou pastou

Hladká pleť bez chloupků. Vyzkoušejte depilaci cukrovou pastou Epill Body bez chemických přísad, parfemace či barviv, hypoalergenní. Depilační cukrová pasta odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, zdravé kožní buňky nestrhává. Depilace je velmi šetrná i v případě ekzémů. Depilace je minimálně bolestivá proto je vhodná k použití na intimní partie a podpaží. Po depilaci cukrovou pastou se netvoří nepříjemné pupínky, veškeré podráždění do hodiny zmizí. Pokožka zůstane bez chloupků 3-5 týdnů, přičemž ochlupení při delším používání slábne.

Depilace voskem

Jedná se o nerozšířenější metodu odstraňování chloupků. Chloupky se strhávají pomocí depilačního papíru proti směru růstu chloupků.

Doporučení: pro efektivní odstranění doporučujeme, aby chloupky nebyly kratší než 0,5cm (což obnáší neholit cca. 12-14dní). Zároveň by ale neměly být delší než 1cm, protože nanášení cukrové pasty nebo vosku na dlouhé chloupky, může nepříjemně tahat.

Po depilaci voskem nebo cukrovou pastou byste se měli vyvarovat chlorované bazénové vodě, slunění a dopřát pokožce zklidnění.

Indická masáž hlavy

je technika stará více než tisíc let. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavování. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

Parafínový zábal rukou

Parafínové zábaly jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky. Během zábalu dochází k prohřátí a prokrvení pokožky, uvolňuje svaly a klouby, vypíná a zjemňuje pokožku. Zábaly zároveň vyživují a zpevňují nehty.