Lash lifting & Lash botox

Dvě efektivní procedury, které výrazně a dlouhodobě zlepšují vzhled přírodních řas. Řasy jsou krásně a přirozeně natočené, opticky prodloužené, působí delším dojmem. Až o 50% silnější, regenerované, vyživené látkami, které podporují růst a sílu řas. Procedura je vhodná pro klientky které nechtějí či nemohou mít prodloužené řasy, potřebují regenerační kúru řas, mají rovné řasy, nebo chtějí jen zvýraznit své přirozené řasy. Látky obsažené v Lash Botoxu mají podobné složení jako naše vlastní řasy (kyselina hyaluronová, keratín, kolagen, vitamin E, panthenol B). Délka ošetření je 60-90 min. Efekt prodloužených řas vydrží 4-6 týdnů.

Jak to funguje?. Přírodní řasy se natočí pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Řasy během chvíle získají dlouhotrvající zatočený tvar už od kořínků. Poté se nanese profesionální barva na řasy a nakonec ozdravovací kůra Lash Botox. Prvních 24 hodin po aplikaci řasy nevystavujte kontaktu s vodou, nadměrné vlhkosti, páře atd. Nenavštěvujte saunu ani solárium. Nepoužívejte žádnou řasenku, neodličujte si řasy žádnými prostředky k odlíčení. Nedotýkejte se řas prsty, nenamáhejte je mechanicky (mnutí si očí, spaní s hlavou do polštáře).

Laminace obočí

Trápí Vás neposedné obočí? Stejně jako je možné natočit řasy je možné dlouhodobě zkrotit neposedné obočí, kudrnaté nebo špatný směr růstu. Zároveň intenzivně regeneruje (pro klientky které potřebují podpořit růst obočí) - zahrnuje i případnou úpravu obočí a samozřejmě konzultaci, jaký tvar obočí preferujete.